سومین قسمت از مجموعه ویدئویی "قلب یخی" به کارگردانی محمد حسین لطیفی با تغییرات جدید در شبکه نمایش خانگی کشور عرضه شد.

به گزارش سی نت و به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، در پی دریافت نظرات متنوع علاقه مندان و تماشاگران سریال "قلب یخی"، بخشی از پیشنهادات در قسمت سوم این سریال اعمال شد که از آن جمله می توان به طراحی و بسته بندی جدید روی جلد، افزایش ترانه های داخل سریال و تغییرات کیفی تیتراژ به همراه خلاصه دو قسمت گذشته (آنچه گذشت) اشاره کرد.

خلاصه داستان قسمت سوم "قلب یخی" از این قرار است: فرهاد (حمید فرخ نژاد) – همسر ارغوان- پس از خودکشی وی تصمیم به مهاجرت از کشور می گیرد. حامد (حسین یاری) پیشنهاد شیوا (مهراوه شریفی نیا) را پذیرفته و پس از عزل وکیل تسخیری اش، شیوا را به عنوان وکیل خصوصی خود به دادگاه معرفی می کند. از دیگر سو دادگاه رسیدگی به اتهامات فرزاد (حمید گودرزی) به جرم قتل چیستا (الناز شاکر دوست) برگزار می شود و شیوا وکالت خانواده مقتول را بر عهده می گیرد. این اتفاقات در حالی رخ می دهد که فرهاد در شبی که قرار است فردایش به خارج از کشور برود در ملاقات با ویدا (نسرین مقانلو) راز مهمی را برای او بازگو می کند.

همچنین تیتراژ قلب یخی را رضا یزدانی خوانده و صدای مازیار فلاحی نیز به همراه دو ترانه زیبا در دو بخش از این قسمت سریال شنیده می شود.

سومین قسمت از سریال "قلب یخی" در پانزدهمین مرحله توزیع سال 89 این شرکت به همراه قسمت سوم سریال "24"(بخش های 6 تا 8) در سراسر کشور توزیع شده است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 شهریور 1389    | توسط: فرشید ریاحی    | طبقه بندی: قسمت های سریال قلب یخی،     |
نظرات()