سریال آسمان همیشه ابری نیست، تلاش می‌كند با رویكردی اجتماعی زندگی 5 خانواده مختلف را از نظر رفتاری و اخلاقی روایت كند كه در طول داستان، تبعات رفتار هر كدام از آنها در قالب داستانی اجتماعی و درام به تصویر كشیده می‌شود.
در این سریال تلویزیونی گروهی از بازیگران شناخته شده حوزه طنز و تلویزیون به ایفای نقش می‌پردازند. بهنوش بختیاری، سپند امیرسلیمانی، شمسی فضل‌اللهی، آتنه فقیه‌نصیری، ناصر ممدوح، سام درخشانی، شیوا خنیاگر، جعفر دهقان، مختار سائقی، لیلا بلوكات و زویا امامی از جمله بازیگرانی هستند كه در این سریال هنرنمایی می‌كنند.
مهران رجبی ، فلور نظری و كاوه خداشناس هم از بازیگرانی هستند كه بتازگی به این پروژه پیوسته‌اند. در این سریال فلور نظری و مهران رجبی ایفاگر نقش‌های مقابل هم هستند. نظری در این سریال در نقش فریبا ظاهر شده و رجبی هم در نقش همسر او دیده خواهد شد كه آدم متعصبی است و به جهات گوناگون با همسرش فریبا كه زن تحصیلكرده‌ای است، هم‌عقیده نیست و همین هم‌عقیده نبودن مشكلات بی‌شماری را برای این زوج پدید می‌آورد.
در ساخت این سریال تلویزیونی امیر قربانخانی (مدیر تصویربرداری)‌، حمید یارندپور (صدابردار)‌، بابك شعاعی (طراح گریم)‌، شهریار كلهر (طراح صحنه)‌، شهربانو فكری (طراح لباس)‌، مهدی آشنادوست (عكاس)‌ و مریم فاطمی (مدیر تولید)‌ همكاری می‌كنند. «آسمان همیشه ابری نیست» بعد از آماده شدن از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 شهریور 1389    | توسط: فرشید ریاحی    | طبقه بندی: عكس بازیگران سریال همچون سرو -،     |
نظرات()